İleri Nanomalzemeler Araştırma Laboratuvarı

 
Description: Description: Y_Renkli_KoyuZemin

Anasayfa

Çalışma Grubumuz

Araştırmalarımız

Yayınlarımız

Laboratuvarımız

Yurt İçi ve Yurt Dışı İşbirliklerimiz

Yüksek Lisans Öğrencilerimizden Sena SU, Barcelona, İspanya’da 17-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenen 19. Uluslararası Gıda Nanoteknolojisi Konferansı’nda “Process Optimization of Electrospun Fish Sarcoplasmic Protein Based Nanofibers” isimli çalışmasının sözlü sunumu gerçekleştirmiştir. Konferans heyeti tarafından “EN İYİ SÖZLÜ SUNUM” ödülü kendisine takdim edilmiştir.

 

 

                                                                                   

 

Doç. Dr. Oğuzhan GÜNDÜZ’e Marmara Üniversitesi Teknoloji Üniversitesi Dekanlığı tarafından, 2016 yılında gerçekleştirmiş olduğu akademik çalışmalar ve aldığı 100 akademik teşvik puanı dolayısıyla kendisine teşekkür belgesi verilmiştir. Kendisini tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

 

 

                                                                                   

 

 

*    Yüksek Lisans Öğrencilerimizden Esra Altun, 3-boyutlu biyoyazıcılar konulu yüksek lisans bitirme tezi çalışmalarına başlamıştır.

 

 

*  Yrd.  Doç. Dr. Oğuzhan GÜNDÜZ, 4.4.2017 tarihi itibari ile Doçentlik ünvanını almaya hak kazanmıştır. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

*    2.650.000 TL Bütçeli Kalkınma Bakanlığı Projemiz kabul edilmiştir. Proje kapsamında kurulacak olan biyomedikal tanı laboratuvarı ile ilgili detaylar yakında sitemizde paylaşılacaktır.

 

*    İletişim ve tüm sorularınız için:

laboratory.nanomaterials@gmail.com

 

 

Profesör Doktor Osman Kılıç, Yardımcı Doçent Doktor Oğuzhan Gündüz, Yardımcı Doçent Doktor Nazmi Ekren, doktora öğrencimiz Semra Ünal ve yüksek lisans öğrencilerimiz Esra Altun, Mehmet Onur Aydoğdu ve Burak Özbek 18-21 Ekim 2016 tarihleri arasında Charlotte (ABD)’de düzenlenen “Annual Meeting of the International Society for Ceramics in Medicine (Bioceramics 28)” konferansına konuşmacı olarak katılıp çalışmaları hakkında sözlü sunum gerçekleştirmişlerdir.

 

                                                                                   

 
 

Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü İleri Nanomalzemeler Araştırma Laboratuvarı internet sitesine hoşgeldiniz.

Bizler, Doç. Dr. Oğuzhan GÜNDÜZ önderliğinde tüm hocalarımız ve çalışma arkadaşlarımız ile beraber biyomalzemeler, nanoteknoloji, malzeme mühendisliği ve biyomühendislik alanlarında; araştırmalar ve yüksek etki faktörlü yayınlar yapan, yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılan çalışkan ve üretimde devamlılığı hedefleyen genç ve dinamik bir ekip, geniş bir aile olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

 

 

                                                                                   

 
 

En Son Haberler

 
Description: Description: 990148_1cb6d8a28cddc8ff218a0101766a9516_640x640

17.07.2017